تمام حقوق محفوظ است

2013الشرق الاوسط فارسى

درباره ما

«الشرق الاوسط فارسى» نسخه فارسی  روزنامه الشرق الاوسط، روزنامه بین المللی و پرخواننده جهان عرب است. مؤسسه الشرق الاوسط در صدد است با راه اندازی وبسایت «الشرق الاوسط فارسى» گستره مخاطبان خود را گسترش دهد و مجمو عه ای ویژه برای مخاطبان پارسی فراهم آورد.

روزنامه الشرق الاوسط همزمان در در چهار قاره و چهارده شهر جهان منتشر می شود. این روزنامه از سال ۱۹۷۸ میلادی با تمرکز بر امور بین الملل و اخبار دنیای عرب منتشر شده است.

الشرق الاوسط با ارائه تحلیل های پر محتوا و مقاله های اختصاصی مجموعه ای کامل از مهم ترین رویدادهای منطقه و جهان را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

الشرق الاوسط به مصاحبه با چهره ها و شخصیت های برجسته و تأثیرگذار در سراسر جهان مشهور است. تیم خبری شرق الاوسط با نگاهی بی طرف و حرفه ای اخبار جهان را پوشش می دهند.

در همین راستا، «الشرق الاوسط فارسى» نیز تلاش می کند دیدگاه و شناخت فارسی زبانان از جوامع عربی و به همان اندازه آگاهی و شناخت مخاطبان عرب زبان الشرق الاوسط از جامعه و فرهنگ فارسی زبانان را بهبود بخشد.

«الشرق الاوسط فارسى» با ارائه مطالب و تحلیل های به روز از رویدادهای منطقه نقش رسانه ای خود را ایفا می‌کند

برای برقراری پلی میان فارسی زبانان و دنیای عرب، «الشرق الاوسط فارسى» تلاش می کند موضوعات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی-هنری هر دو طرف را به صورت متعادل و حرفه ای پوشش دهد.

“الشرق الاوسط ” بخشی از شرکت بازاریابی و تحقیقاتی HH Saudi است.