عارف

عارف

به گزارش خبرگزاری مهر، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با توصیه به رسانه‌ها و صاحبان قلم مبنی بر رعایت کردن مسائل مربوط به اعتقادات دینی و عقیدتی مردم، گقت: نباید با انتشار مطالبی در رسانه‌های اصلاح طلب که با اصول عقیدتی شیعیان در تناقض است زمینه را برای بهره برداری مخالفان اصلاحات فراهم کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا عارف در جلسه شورای مشورتی بنیاد امید ایرانیان با اشاره به انتشار مقاله‌ روزنامه بهار گفت: انتشار این مقاله آن هم در آستانه عید غدیر خم به دلیل سهل انگاری متولیان این رسانه باعث ناراحتی جامعه متدینین و شیفتگان امام علی (ع) شده است و اینجانب هم بعد از خواندن این مقاله بسیار متاثر شدم.

وی افزود:مردم کشور ما سخت پایبند به اعتقادات دینی و باورهای مذهبی خود هستند و رسانه‌ها باید در انتشار اینگونه مطالب دقت لازم را بکنند.

رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه متاسفانه جریان رقیب اصلاحات هم بدنبال بهره برداری از برخی سوژهاست، خاطرنشان کرد: رسانه‌های اصلاح طلب باید هوشمندانه عمل کنند و بهانه به دست جریاناتی که بدنبال هجمه علیه جریان اصلاحات هستند ندهند.

عارف با اشاره به مطالب برخی سایتهای خبری که بعضی از رسانه‌ها را منتسب به او می کنند،تاکید کرد: شخصا صاحب رسانه‌ای نیستم و تنها مطالبی که در سایت شخصی من منتشر می شود مورد تایید است.

وی با بیان اینکه به محدودیت‌ها وسختی کار اطلاع رسانی و خبری واقفم تاکید کرد: فضای کشور نیازمند آرامش و وحدت است و نباید جریان‌های مختلف سیاسی و رسانه‌های آنها بدنبال سایش‌های بیهوده سیاسی باشند.